ارائه تجهيزات پردازش و ذخيره سازی انبوه اطلاعات و سخت افزارهای خاص

هم اکنون شرکت آسان پرداز از طریق دفتر نمایندگی خود در دبی موفق به اخذ نمایندگی فروش سرورهای    Intel ، شده و آنها را با پشتیبانی قوی فنی در ایران عرضه می نماید. همچنین با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت Ingrasys ، ارائه تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات شامل SAN , NAS را در ایران به عهده دارد.

این شرکت با تکیه بر تجربیات کارشناسان خود که طی سالها فعالیت مستمر در زمینه تجهیزات پیشرفته ذخیره سازی و پردازش اطلاعات به دست آورده با ارائه مشاوره و راهنمایی به مشتریان خود، آنها را در جهت انتخاب روش های بهینه در این زمینه یاری می نماید. علاوه بر ارائه خدمات مهندسی فروش به مشتریان در این زمینه، پشتیبانی قوی فنی از محصولات، نقطه اتکای مشتریان و یکی از وجوه تمایز این شرکت با سایر شرکت های همکار است. به عبارت دیگر عرضه تجهیزات پیشرفته یا فن آوریهای جدید به تنهایی نمی تواند نشان دهنده توان تخصصی یک شرکت باشد و قطعاً مشتریان در حفظ رابطه با شرکت های تخصصی، به پشتیبانی فنی و رفع اشکالاتی که در مرحله به کاگیری تجهیزات به وجود خواهد آمد نیاز خواهند داشت.

علاوه بر این تعیین روش هایی جهت حفظ اطلاعات و تامین امنیت دسترسی به آنها براساس استانداردهای مطرح جهانی از دیگر مولفه های این بخش است.